Váš nákupní košík je prázdný.

NABÍDKA PRÁCE

                                                                                        TECHNIK VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE

Plat:  20.000,- až 35.000,- (dle schopností a zkušeností)

Firma:

  •          Společnost VORTEXAIR s.r.o.
  •          Kanceláře a sklady: Heřmanův Městec, Havlíčkova 304, 538 03
  •          Působnost: Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a přilehlé okolí

Náplň práce:

  • Práce na montážích vzduchotechniky RD a klimatizací
  • Dle schopností a zaučení: technické návrhy, spolupráce na projektech
  • Zapojování rekuperačních jednotek, měření VZT systému.
  • Zapojovaní klimatizací (certifikace chlazení na náklady firmy)
  • Odpovědnost za realizace
  • Vystupování a jednání v zájmu firmy

Požadujeme:

  • Výuční list, maturita
  • Vyhláška 50/1978 Sb. pro elektrické zařízení
  • Manuální zručnost, technické myšlení, šikovnost, „selský rozum“
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Nekonfliktní typ, práce v rámci menšího kolektivu
  • Ochota a chuť učit se nové věci
  • Práce v rámci regionu: Pardubice, Chrudim, Heřmanův Městec, Hradec Králové
  • Výpomoc v rámci sesterské firmy
  • Praxe vítána, není podmínkou

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy!

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský a férový kolektiv
  • Zajímavé platové ohodnocení a výkonnostní ohodnocení, prémie
  • Možnost osobnostního i kariérního růstu (montáž – servis – tech.dozor)
  • Možnosti školení, certifikace
  • Pracovní pomůcky dle přání
  • Po zapracování má zaměstnanec k dispozici služební vůz, mobilní telefon, pc nebo notebook, v případě karierního růstu i kancelář

V případě skutečného zájmu o nabízenou pozici, zasílejte životopisy spolu s motivačním dopisem na e-mail: obchod@vortexair.cz, předmět: Nabídka práce. Nebo volejte na tel.: 775 696 218

Nástup je možný ihned případně dle dohody.